arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Zdraví z lázní

Chcete někomu udělat radost? Darovat zdraví? Máme pro Vás řešení!

Darujte lázeňský nebo wellness pobyt!

Máme pro Vás připravené 3 varianty dárkových poukazů.

1. Dárkový poukaz na daný termín a pobyt - tento poukaz je vázán na předem vybraný termín a konkrétní místo, které jsou vybrané objednavatelem poukazu při jeho objednání.

2. Dárkový poukaz bez daného termínu do konkrétního objektu a na předem daný pobyt - objednavatel vybere konkrétní lázeňský objekt a pobyt. Cena se odvíjí podle předem vybrané lázeňské sezóny. U tohoto dárkového poukazu je možné následně obdarovaným změnit jak objekt, tak i pobyt. Dárkový poukaz se převede na poukaz nominální hodnoty.

3. Dárkový poukaz nominální hodnoty - dárkový poukaz nominální hodnoty značí složenou libovolnou finanční částku objednavatelem, kdy obdarovaný není limitován při výběru objektu, sezóny nebo pobytu. Vybírá si podle svého uvážení. Pokud by složená částka na jeho výběr nestačila, je možné pobyt doplatit nebo v opačném případě, kdy je částka vyšší než vybrané služby, je možné doobjednat služby nebo částku využít na více pobytů. Objednat můžete ZDE.

Pokud si nebudete s něčím vědět rady nebo potřebujete poradit s výběrem, kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme.

Dárkový poukaz zasílaný poštou
Dárkový poukaz zasílaný emailem
Vánoční poukaz zasílaný emailem

« Přehled všech článků

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

info@laznetour.cz
www.laznetour.cz