arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Dárkové poukazy

Blíží se nejkrásnější svátky roku a všichni přemýšlíme, čím bychom udělali svým blízkým radost. Knížky, elektronika nebo obligátní měkké dárky jsou vánoční klasikou. Ale co být letos originální? Darujte odpočinek, zdraví a nezapomenutelné zážitky. Nevíte jak? 

Darujte lázeňský nebo wellness pobyt!

Máme pro Vás připravené 3 varianty dárkových poukazů.

1. Dárkový poukaz na daný termín a pobyt - tento poukaz je vázán na předem vybraný termín a konkrétní místo, které jsou vybrané objednavatelem poukazu při jeho objednání.

2. Dárkový poukaz bez daného termínu do konkrétního objektu a na předem daný pobyt - objednavatel vybere konkrétní lázeňský objekt a pobyt. Cena se odvíjí podle předem vybrané lázeňské sezóny. U tohoto dárkového poukazu je možné následně obdarovaným změnit jak objekt, tak i pobyt. Dárkový poukaz se převede na poukaz nominální hodnoty.

3. Dárkový poukaz nominální hodnoty - dárkový poukaz nominální hodnoty značí složenou libovolnou finanční částku objednavatelem, kdy obdarovaný není limitován při výběru objektu, sezóny nebo pobytu. Vybírá si podle svého uvážení. Pokud by složená částka na jeho výběr nestačila, je možné pobyt doplatit nebo v opačném případě, kdy je částka vyšší než vybrané služby, je možné doobjednat služby nebo částku využít na více pobytů. Objednat můžete ZDE.

Dárkové poukazy je možné poslat emailem nebo poštou. V případě, že dárkový poukaz budete chtí zaslat poštou, je potřeba objednat nejpozději do 18. 12. 2019.

Pokud si nebudete s něčím vědět rady nebo potřebujete poradit s výběrem, kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme.

« Přehled všech článků

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

info@laznetour.cz
www.laznetour.cz