arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Pomáhejte s námi

Rádi bychom Vás seznámili s příběhem slečny, která i přes nepřízeň osudu bojuje a nechce se vzdát. O akci jsme se dozvěděli díky ZŠ Rudná. Po seznámení s příběhem Evy jsme neváhali a hned projekt podpořili.

Evička prodělala onemocnění zlatým stafylokokem. Nemoc zaútočila na dovolené, kdy si Eva užívala prázdniny v Rakousku na horách. Eva přežila, ale přišla o obě nohy pod kolenem. Nevzdává se však a chce žít stejným životem jako před nemocí. Chce sportovat a hlavně lyžovat. K tomu potřebuje sportovní protézy.

Evička se stala tváří sedmého ročníku charitativního výstupu na nejvyšší českou horu. Tuto akci zaštiťuje Nadační fond KLAPETO.
Pokud nemáte čas nebo chuť si užít den plný zábavy, můžete Evičku podpořit koupí benefičního trička s originálním logem projektu nebo příspěvkem na transparentní účet. Tričko můžete zakoupit zde a slouží jako zpáteční jízdenka na lanovku. Jak využili trička žáci ZŠ Rudná, kterou Eva navštěvovala od první do deváté třídy, se můžete podívat ve fotogalerii. 

Navíc se můžete těšit na bohatý hudební program s kapelou Jamaron, Františkem Nedvědem, kapelami Koneckonců, Menphis, The tap Tap a Sabrage.

Akce se bude konat 25. 5. 2019. Sraz je v 9,00 na centrálním parkovišti v Peci pod Sněžkou.

Pomůžete s námi? Užijete si den plný aktivního odpočinku, zábavy a uděláte něco pro svoje zdraví. 

Děkujeme!

« Přehled všech článků

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

[email protected]
www.laznetour.cz