arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Lázně Libverda

Obec Lázně Libverda se nachází na severu České republiky, v Libereckém kraji. První zmínku o obci můžeme nalézt v urbáři frýdlantského panství roku 1381. Původními obyvateli byli pastýři. Do popředí se obec dostala v 15. století, kdy se rozšířila zvěst o léčivých účincích zdejšího pramene. Lázně začaly vznikat v druhé polovině 18. století za správy Jana Kryštofa Clama. Za zakladatele lázní jsou považováni Kristián Filip Clam-Gallas se synem Kristiánem Kryštofem Clam-Gallas.

V současné době se mohou klienti ubytovat ve čtyřech lázeňských budovách.

Hotel Nový Dům je hlavní budovou celého resortu. Najdete zde centrální recepci pro všechny lázeňské objekty. Klienti mohou vybírat z pokojů standard, superior nebo apartmá. V posledním patře se nachází vyhlídková terasa. Hotel je určený pouze pro dospělé osoby.

Villa Friedland se nachází v lázeňském parku, obklopená krásnou zelení. Nabízí ubytování pro náročnou klientelu. Hosté si mohou vybírat pokoje v kategoriích DeLuxe a Apartmá. V budově se nachází privátní sauna, whirpool a solárium. Vedle Villy Friedland je nově otevřená restaurace Valdštejn, kde si mohou hosté vychutnat skleničku vína nebo výbornou kávu. Každou středu a sobotu, od 19,00 do 22,00, se v restauraci konají taneční večery.

Hotel Panorama v blízkosti lázeňské kolonády, jídelny a procedur. Ubytování si hosté mohou vybírat z kategorie standard nebo apartmá. Z hotelu mají hosté nejkrásnější výhled na Jizerské hory.

Hotel Lesní Zátiší nabízí klientům největší soukromí. Pokoje v kategoriích superior a apartmá poskytují velmi vysoký standard ubytování.

Hosté mohou svůj volný čas trávit procházkami po okolí nebo výlety na kolech. V zimě je Libverda výbornou volbou pro milovníky zimních sportů. Dovolenou si zde užijí hosté všech věkových kategorií bez rozdílu.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, jsme Vám plně k dispozici a rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

« Přehled všech článků

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

[email protected]
www.laznetour.cz