arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Chytrá redukce váhy

Vždy jsem byla dítě, se kterým šilo sto čertů a nikdy neposedí. V dospívání jsem ubírala pohybu a přidávala jídlo. Začala jsem se zakulacovat. Na začátku to byly jen ženské tvary, potom oplácanost a najednou jsem si přidala, jako by mě někdo nafouknul. A jak to bývá, začal kolotoč diet a přejídání. Ani Vám neumím vyjmenovat všechny diety, které jsem vyzkoušela. Jediným výsledkem bylo, že mé tělo vše sněděné uložilo na "horší časy". Nastalo období zoufalosti.

Jednou na jaře jsem na internetu hledala kam vyrazím na dovolenou. Hlavním požadavkem zadávaným do poznámek cestovních kanceláří byla odlehlá místa s co nejmenším počtem lidí, protože ukázat se v plavkách byl neskutečný stres. A jak zahnat stres? No přeci jídlem. Už jsem to chtěla vzdát. Asi pohybem způsobeným vycvičeným hmatem do pytlíku pro bonbón jsem popojela myší a na obrazovce vyskočila stránka s lázeňskými pobyty. Trochu znuděne jsem si je prohlížela a narazila i na redukční pobyty. Nebudu lhát, že jsem zahodila radostí svoje oblíbené bonbóny a hned si pobyt objednala, ale stránku uložila do záložek. Několik dní se mi v hlavě honily myšlenky o redukčním pobytu v lázních Jupiter Bechyně a vracela jsem se na danou stránku. Samozřejmě za doprovodu svým věrných parťáků - čokolády, bonbónů a chipsů.

Jednou, když jsem si šla do ledničky pro další příděl jídla k počítači a cesta vedla okolo zrcadla jsem se rozhodla, že už opravdu nemám na co čekat. Pobyt jsem nakonec objednala v Hotelu Hvězda Mariánské Lázně . Nastal čas odjezdu a já byla rozhodnutá, že v okamžiku první narážky na mojí váhu nebo postavu odjíždím domů. Plná strachu co nastane, se moje tělo se dožadovalo čokoládového dopingu.

Po příjezdu do Mariánských Lázní mě čekal lidský přístup. Po dlouhé době jsem se necítala jako někdo, kdo je neschopný bojovat sám se sebou. Ano, je to pravda. Nikdo se ke mě nechoval zle a neříkal, jak hrozně vypadám. Naopak. Dostávala jsem pochvaly za to, že jsem našla sílu s tím něco dělat a oni jako odborníci mi pomohou.

Redukční pobyt, ať je jakoliv dlouhý, Vás mávnutím proutku nezbaví kil, která jste si leta syslili. Vždy bude záležet jen a jen na Vás. V lázních Vám teorii, pro Vás jistě dobře známou, ukáží v praxi a pomůžou Vám odstartovat dlouhou cestu hubnutí.

Blíží se moje roční výročí, kdy jsem se vrátila z lázní. Opět sedím u počítače a dnes již cíleně projíždím redukční pobyty a objednávám si ho za odměnu. Ano, také trochu, abych se pochlubila a poděkovala lázeňskému personálu, jak jsem se za rok změnila. Má váha ještě není úplně ideální. Sice pomalu, ale stále klesá a tak je to správně. Všem, kteří se rozhodnete se svou váhou něco dělat, přeji hodně štěstí.

Vaše Olga

P. S. Své oblíbené čokolády jsem se vzdát nechtěla a ani nemusím. Jen si vychutnávám kvalitnější a dávám si jí za odměnu, ne ze žalu. :-)

« Přehled všech článků

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

info@laznetour.cz
www.laznetour.cz