arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Můj život s lázněmi

Ležím v rašelinovém zábalu a pod zavřenými víčky se mi odvíjí příběh. Jednoho krásného dne jsem se poprvé rozkřičela z plných plic. Šťastnějších lidí než mých rodičů nebylo. Čas plynul, oslavila jsem první narozeniny, samozřejmě s velkým dortem a jednou svíčkou. Čas běžel dál a na dortech svíček přibývalo. I když jsem jídlo neodbývala, stále mi říkali, že jsem nějaká vychrtlá. Po jedné návštěvě u paní doktorky mi rodiče zabalili kufr a odvedli mě k autobusu, který měl konečnou stanici v Jánských Lázních. Maminka si utírala slzy, tatínek měl stažený hlas a mokré oči. Říkal, že je to alergie. Já plná zvědavosti a očekávání odjela poprvé do lázní. Neumím posoudit, do jaké míry mi lázně pomohly, ale pro mě byly důležité zážitky a nově vzniklá přátelství.

Čas běžel dál a ze mě stala vdaná paní toužící po dítěti, které stále nepřicházelo. Opět nastal čas navštívit lázně. Tentokrát jsem o úspěšnosti přesvědčila za 10 měsíců. Stala jsem se matkou dvou nádherných holčiček. Nebudu lhát, že kolotoč okolo dětí, práce a péče o rodinu byla vždy procházka růžovou zahradou. Ale v situaci, která nastala při mých narozeninách se všechny špatné vzpomínky smazaly. Ptáte se jaká? Manžel přišel s velkou kyticí a holčičky mi předaly vlasnoručně vyrobenou obálku. Byl v ní schovaná voucher na lázeňský wellness pobyt do Mariánských Lázních a rukou mých nejmilejších, manžela a holčiček, na něm stálo: pro naší nejlepší maminku a manželku.

Plynuly dny, měsíce a roky, holčičky se staly ženami a matkami. Rádi naplno s manželem pomáháme mladým. Odměnou nám jsou úsměvy vnoučat a spokojenost našich dcer a zeťů. Podle jejich názoru si zasloužíme mnohem víc. A proto teď ležím v rašelinovém zábalu. Manžel si užívá koupel v léčivé vodě. Darovaný pobyt si užíváme plnými doušky. Pomalu otvírám oči a zcela jasně si uvědomuji, že všechna má období života jsou spojena s lázeňskými pobyty.

« Přehled všech článků

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

[email protected]
www.laznetour.cz