arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Bolest pohybového aparátu

Dobrý den,

ráda bych se Vám představila, i když si myslím, že mě většina z Vás moc dobře zná. Dost tajnůstkaření. Jsem malá bolest zad. Jelikož závist není jen lidská vlastnost, tak i já závidím velké a urputné bolesti zad. Všichni se jí věnují a stále s ní bojují. U mě všichni doufáte, že přejdu a svéhlavě mě ignorujete. Líbilo by se mi, kdy jste se mi také věnovali a proto bych Vám ráda dala nějaké doporučení, jak mi udělat radost. Pravidelným cvičením mě zaženete, to je pravda, ale radši bych se s Vámi podívala do lázní. Procedury jako slatinné zábaly, perličkové koupele nebo masáže si užívám. Sice se s Vámi již domů nevrátím, ale uděláme mi tím velkou radost a ještě větší sobě. Domů se vrátíte jako znovuzrození.

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte a zavolejte do Láznětour. Poradí Vám a vytvoří tu nejlepší nabídku jen pro nás. Pro Vaší inspiraci jsem vybrala pár balíčků, kde by se nám mohlo líbit.

Akční pobyt Vital v hotelu Belvedere - Františkovy Lázně

Relax v každém věku v Karlově Studánce

Jupiter Spa Regenerace

Děkuji a už se těším na jednosměrný výlet do lázní (pro mě - Vy se budete muset vrátit domů)

Vaše malá bolest zad

 

« Přehled všech článků

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

[email protected]
www.laznetour.cz