arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Liptovský Mikuláš

Město Liptovský Mikuláš se nachází v Liptovské kotlině pod Tatrami na řece Váh v nadmořské výšce 576 m. Centrem města je náměstí Osvoboditelů. Mezi nejznámější budovy patří římskokatolický Kostel sv. Mikuláše, Synagóga, Jezuitský kostekl. Mezi turistická lákadla v blízkém okolí patří vodní nádrž Liptovská Mara nabízející sportovní vyžití a relax, Nízké Tatry pro milovníky turistiky, cykloturistiky a zimních sportů, aquapark Tatralandia, který je jedním z největších aquaparků ve střední Evropě. Využívá termální vody z 2500 m hlubokého vrtu a nabízí možnost ubytování v Holiday Village Tatralandia.

1 pobyt 2 hotely

Rádi Vám pomůžeme +420 311 670 019
+420 604 148 481

Napsat dotaz

Holiday Village Tatralandia

Holiday Village Tatralandia je jedním z největších areálů vodní zábavy ve střední Evropě. Nachází se v regionu Liptov v oblasti kulturních památek. V areálu naleznete Aquapark Tatralandia s přímořským rájem Tropical Paradise, letní Funpark Tatralandia a ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia. Je ideálním místem pro letní i zimní dovolenou.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci dýchacího ústrojí
  • Nemoci kožní

od 4 125 Kč / os.

Zobrazit detail

Marina Liptov ****

Marina Liptov je nově vybudované sportovněrekreační středisko. Díky svojí poloze nabízí výborné možnosti pro všechny milovníky letních a zimních sportů. Hosté se mohou ubytovat v 6 luxusních rekreačních vilách nebo mobilních domech. Obě možnsoti ubytování nabízí vysoký komfort. V areálu mohou hosté využívat služby restaurace, wellness a fitness centra nebo si užít vyhlídkové plavby po Liptovské Maře. Resort je výbornou volbou jak pro jednotlivce, rodiny s dětmi nebo firmy.

Filtrovat
Cena
Délka pobytu
Typy pobytu

Zobrazit dalších 10 typů

Indikace

Zobrazit další 1 indikaci

Garance ceny
U nás máte jistotu ceny

Proč s námi?
Objevte naše výhody

Pobyt jako dárek
Darujte zážitek

Máte dotaz?
Zavoláme Vám zpět

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

[email protected]
www.laznetour.cz