arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Lázně Velké Losiny

Velké Losiny jsou obec nacházející se v podhůří Hrubého Jeseníku v Olomouckém kraji, 9 km od Šumperka. Obec se pyšní mnoha pamětihodnostmi jako je Zámek Velké Losiny, Ruční papírna, Kaple sv. Kříže, Farní kostel sv. Jana Křtitele a mnoho dalších. Novinkou je Termální park Velké Losiny, který nemá v České republice konkurenci.

První zmínka o lázních ve Velkých Losinách pochází z roku 1562, kdy Jan mladší ze Žerotína postavil místo dřevěné boudy nový dům pro ubytování hostů. Lázně však svůj věhlas získaly až o pár století později. V polovině 20. století se staly známé v léčbě dětské obrny. Později i v léčbě dospělých pacientů. Dnes se jedná o jedny z nejoblíbenějších českých lázní vůbec.

Léčba probíhá přírodními léčivými zdroji - termálními prameny. Prameny vyvěrají o teplotě 36 - 37°C z hloubky kolem 1 kilometru. Svým složením se stala losinská voda jedinečnou a teraputicky účinnou.

Velké Losiny jsou výbornou volbou nejen pro hosty, kteří se chtějí primárně léčit, ale i pro ty, kteří svůj volný čas chtějí trávit aktivně procházkami, poznáváním okolí nebo vodními radovánkami v Termálním parku.

0 pobytů 1 hotel

Rádi Vám pomůžeme +420 311 670 019
+420 604 148 481

Napsat dotaz

Wellness hotel Diana ***

Wellness hotel Diana nabízí svým klientům všechny služby pod jednou střechou. Disponuje kapacitou 53 pokojů v kategorii Superior. Klienti mohou využívat služeb wellness centra, sportovních aktivit nebo služeb pro děti. Hotel je přizpůsobený rodinám s dětmi , ale i pro firemní akce. Jeho poloha je velmi vhodnou pro sportovní nadšence. Cyklisté nebo turisti určitě najdou své. Hosté mohou využívat Termální park Velké Losiny za zvýhodněné vstupné. Wellness hotel Diana nezklame žádného klienta a je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí odpočívat jak aktivně, tak i pasivně.

Filtrovat
Cena
Délka pobytu
Typy pobytu

Zobrazit dalších 10 typů

Indikace

Zobrazit další 1 indikaci

Garance ceny
U nás máte jistotu ceny

Proč s námi?
Objevte naše výhody

Pobyt jako dárek
Darujte zážitek

Máte dotaz?
Zavoláme Vám zpět

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

info@laznetour.cz
www.laznetour.cz