arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Lázně Trenčianské Teplice

Lázně Trenčianské Teplice patří k nejnavštěvovanějším lázním na Slovensku. Je to především díky přírodní sířené termální vodě. Léčebná péče má dlouholetou tradici (první písemná zmínka o lázních je z roku 1247) a je založena především na využívání přírodní sířené termální vody. V současnosti se kromě termální vody využívá široká paleta léčebných metod z oblasti léčebné rehabilitace a fyziatrie. Lázně se specializují na léčbu a prevenci onemocnění pohybového aparátu, stavů po operacích a úrazech, chronických revmatických onemocnění u některých civilizačních chorob, nemocí z povolání, ale také onemocnění z oblasti interní medicíny, gynekologické a kožní onemocnění včetně psoriázy.

0 pobytů 2 hotely

Rádi Vám pomůžeme +420 311 670 019
+420 604 148 481

Napsat dotaz

Lázeňský hotel Krym

Lázeňský hotel Krym se nachází v centru města na pěší zóně. Nabízí největší kapacitu lůžek ze všech lázeňských domů lázní Trenčianské Teplice. Díky dostupnosti procedur, lékařů, stravování v rámci hotelu a přímého propojení s venkovním plaveckým bazénem Grand vytváří příjemnou atmosféru pohodlí a klidu.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci gynekologické
  • Nemoci kožní

Lázeňský hotel Pax

Lázeňský hotel Pax se nachází přímo v centru města na pěší zóně. Díky své poloze vytváří příjemnou atmosféru, která přináší hostům ideální podmínky pro léčbu a relax. Hotel Pax je propojen s budovami, kde se provádí procedury. Lékařské ordinace a některé procedury jsou hostům k dispozici přímo v hotelu.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci gynekologické
  • Nemoci kožní
Filtrovat
Cena
Délka pobytu
Typy pobytu

Zobrazit dalších 10 typů

Indikace

Zobrazit další 1 indikaci

Garance ceny
U nás máte jistotu ceny

Proč s námi?
Objevte naše výhody

Pobyt jako dárek
Darujte zážitek

Máte dotaz?
Zavoláme Vám zpět

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

[email protected]
www.laznetour.cz