arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Lázně Třeboň

Město Třeboň se nachází v Jihočeském kraji 22 km od města České Budějovice, v okrese Jindříchův Hradec, na Zlaté stoce mezi rybníky Svět a Rožmberk. Je lázeňským městem, městskou památkovou rezervací a střediskem CHKO Třeboňsko. Třeboň je hojně navštěvována turisty a lázeňskými hosty. Jsou zde dvojí lázně: Bertiny lázně a Lázně Aurora. Ve městě najdete největší rybářství v Evropě - Rybářství Třeboň a jeden z nejstarších pivovarů na světě (založen roku 1379) - pivovar Regent. Státní zámek patří k jednomu z největších areálů tohoto typu v České republice. Širší centrum města je městskou památkovou rezervací. Krajina je chráněna jako CHKO Třeboňsko a jako Biosférická rezervace Unesco. Třeboňsko je v letním období vhodné pro relaxační cykloturistiku i projížďky na koni.

31 pobytů 4 hotely

Rádi Vám pomůžeme +420 311 670 019
+420 604 148 481

Napsat dotaz

Bertiny lázně ***

Bertiny lázně se nacházejí v těsné blízkosti centra Třeboně. Specializují se převážně na léčbu poruch pohybového aparátu, revmatických, poúrazových a pooperačních chorob. Součástí lázeňského komplexu je bazénový komplex, restaurace, balneo, tenisová hala, volejbalový kurt, squash, fitness, bowling.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci nervové

od 6 270 Kč / os.

Zobrazit detail

Lázně Aurora ****

Lázně Aurora se nachází v klidném prostředí rozsáhlého parku na břehu Rybníka Svět. Od centra města jsou vzdáleny jen několik minut chůze. Specializují se převážně na léčbu poruch pohybového aparátu, revmatických, poúrazových a pooperačních chorob.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci nervové

od 6 940 Kč / os.

Zobrazit detail

Design hotel Romantick

Design hotel Romantick se nachází v klidné části města Třeboň, jen několik kroků od historického centra. Disponuje vlastním wellness centrem. Hotelová restaurace Kopretina je vyhlášeným specialistou na řízky.

  • Nemoci pohybového ústrojí

od 1 490 Kč / os.

Zobrazit detail

Hotel Zlatá Hvězda ****

Hotel Zlatá Hvězda se nachází v centru Třeboně, na malebném náměstí. Hotel je situován do renesančního stylu a některé pokoje disponují výhledem na náměstí. Svým klientům nabízí služby wellness centra, vlastní restauraci s místními specialitami a mnoho dalšího. Hotel Zlatá Hvězda je vhodný pro klienty, kteří chtějí svůj pobyt spojit s časem stráveným na procedurách, ale i těm, kteří hledají pouze kvalitní ubytování. Žádný klient nebude odjíždět zklamaný.

od 2 783 Kč / os.

Zobrazit detail
Filtrovat
Cena
Délka pobytu
Typy pobytu

Zobrazit dalších 10 typů

Indikace

Zobrazit další 1 indikaci

Garance ceny
U nás máte jistotu ceny

Proč s námi?
Objevte naše výhody

Pobyt jako dárek
Darujte zážitek

Máte dotaz?
Zavoláme Vám zpět

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

[email protected]
www.laznetour.cz