arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Lázně Teplice nad Bečvou

Obec Teplice nad Bečvou leží na levém břehu řeky Bečvy v kopcovitém terénu s krásným výhledem do kotliny. V obci se nacházejí významné lázně Teplice nad Bečvou specializované zejména na choroby srdce, rehabilitaci oběhového a nervového systému, pohybového aparátu, léčbu poruch látkové výměny a pomáhají i onkologický pacientům. Základním léčebným prostředkem zde využívají účinky unikátní železnato-uhličité minerální vody. Dalším lákadlem v obci je jeskynní systém - Zbrašovské aragonitové jeskyně.

39 pobytů 2 hotely

Rádi Vám pomůžeme +420 311 670 019
+420 604 148 481

Napsat dotaz

Lázeňský dům Moravan ***

Lázeňský dům Moravan se tyčí nad údolím řeky Bečvy v klidné části lázní Teplic nad Bečvou obklopen zelení. Nabízí klientům komplexní služby - ubytování, stravu, procedury pod jednou střechou. Základním léčebným prostředkem jsou koupele v minerální vodě s vysokým obsdahem oxidu uhličitého.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci onkologické
  • Nemoci oběhového ústrojí
  • Nemoci nervové

od 2 370 Kč / os.

Zobrazit detail

Lázeňský dům Praha ***

Lázeňský dům Praha se nachází v lázeňském parku hned vedle kolonády. Nabízí komfortní ubytování a snídaně přímo v objektu. Procedury a ostatní stravování je poskytováno v nedalekém lázeňském domě Bečva.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci onkologické
  • Nemoci oběhového ústrojí
  • Nemoci nervové

od 2 210 Kč / os.

Zobrazit detail
Filtrovat
Cena
Délka pobytu
Typy pobytu

Zobrazit dalších 10 typů

Indikace

Zobrazit další 1 indikaci

Garance ceny
U nás máte jistotu ceny

Proč s námi?
Objevte naše výhody

Pobyt jako dárek
Darujte zážitek

Máte dotaz?
Zavoláme Vám zpět

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

info@laznetour.cz
www.laznetour.cz