arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Lázně Smrdáky

Historie obce Smrdáky je spjata s přírodními léčivými prameny, které jsou celosvětově proslulé díky přírodní minerální vodě s unikátním složení, bohaté na sirovodík. Minerální prameny byly objeveny v 16. století pastýřem, který po vykoupání svých bolavých nohou ve slané vodě s nezvyklým ostrým zápachem zjistil, že se zázračně uzdravil. Zprávy o léčivé síle pramenů se velmi rychle rozšířily a lidé přicházeli i zdaleka, aby zde našli uzdravení. Snad nikde na světě neexistují jiné lázně, které by byly tolik účinné v léčbě různých kožních onemocnění. Slovenské lázně Smrdáky leží 80 km od Bratislavy.

0 pobytů 3 hotely

Rádi Vám pomůžeme +420 311 670 019
+420 604 148 481

Napsat dotaz

Central Ensana Health Spa Hotel ***

Central Ensana Health Spa Hotel se nachází v centru lázeňského areálu. Nabízí ubytování ve 36 pokojích. Najdete zde ordinaci lékařů, ošetřovnu, rehabilitační centrum a centrální recepci. Sirovodíková voda lázní Smrdáky patří mezi vody s nejvyšším obsahem síry v Evropě. Sírové bahno Smrdáků má také neobvyklý léčivý účinek.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci kožní

Morava Ensana Health Spa Hotel ***

Morava Ensana Health Spa Hotel se nachází nedaleko od balneoterapeutického centra. Je umístěn na kopci plném překrásné zeleně s výhledem na lázeňské středisko Smrdáky. Nabízí ubytování ve 40 pokojích. Sirovodíková voda lázní Smrdáky patří mezi vody s nejvyšším obsahem síry v Evropě. Jedinečné přírodní bohatství je mimořádně účinné při léčbě kožních nemocí a nemocí pohybového ústrojí.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci kožní

od 8 460 Kč / os.

Zobrazit detail

Vietoris Ensana Health Spa Hotel ***

Vietoris Ensana Health Spa Hotel je pojmenovaný po zakladatelovi lázní, Jozefovi Vietorisovi. Nabízí ubytování ve 30 pokojích. Součástí hotelu je restaurace a lobby bar s letní terasou. Lázně jsou díky 14 pramenům s vodou obsahující sůl, síru a jód nazývány také slovenským Mrtvým mořem.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci kožní
Filtrovat
Cena
Délka pobytu
Typy pobytu

Zobrazit dalších 10 typů

Indikace

Zobrazit další 1 indikaci

Garance ceny
U nás máte jistotu ceny

Proč s námi?
Objevte naše výhody

Pobyt jako dárek
Darujte zážitek

Máte dotaz?
Zavoláme Vám zpět

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

[email protected]
www.laznetour.cz