arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Lázně Sklené Teplice

Termální léčebné lázně Sklené Teplice jsou známé významnými léčivými účinky termálních vod. Termální prameny s teplotou vody od 37 do 52,5 ° C. Léčivá termální voda obsahuje velké množství minerálů, jako např. magnézium a kalcium. Je vhodná k léčbě pohybového a nervového ústrojí. Jde pravděpodobně o poslední lázně, které ve svých bazénech vodu neředí a chemicky neupravují. Do bazénů natéká každý den čistá léčivá voda přímo z pramenů. Chloubou lázní je Jeskynní parní lázeň - Parenica, s teplotou vody 42 ° C.

0 pobytů 5 hotelů

Rádi Vám pomůžeme +420 311 670 019
+420 604 148 481

Napsat dotaz

Lázeňský dům Goethe

Lázeňský dům Goethe se nachází v blízkosti lázeňského parku. Nabízí kapacitu 46 lůžek. Přímo v objektu se nachází sedavý termální bazén a nabízí se zde vodoléčebné procedury a originální Thajské masáže.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci nervové

Lázeňský dům Mateja Bela

Lázeňský dům Mateja Bela se nachází v tichém prostředí lázeňského parku. Nabízí kapacitu 43 lůžek. Stravování probíhá v nedalekém lázeňském domě Alžbeta vzdáleném 250 m.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci nervové

Lázeňský dům Alžbeta

Lázeňský dům Alžbeta nabízí kapacitu 70 lůžek. Na přízemí lázeňského domu je centrální jídelna. Nachází se zde také společenská místnost pro cca 20 osob ke společnému posezení.

  • Nemoci nervové

Lázeňský dům Márie Terézie

Historická budova lázeňského domu Márie Terézie nabízí pokoje se společným sociálním zařízením na každém poschodí. Nachází se zde oddychový termální bazén. Dále se zde nabízí různé druhy masáží, solárium, přístroj vacu move a další.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci nervové

Lázeňský dům Relax Thermal ***

Lázeňský dům Relax Thermal nabízí kapacitu 62 lůžek. K dispozici je bezbariérový přístup. V přízemí se nachází jídelna, vnitřní a venkovní bazén a vířivá kaskáda. Dále wellness saunový svět, vodoléčba, ozonoterapie, masáže. Na poschodí najdete ambulanci lékaře a sester.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci nervové
Filtrovat
Cena
Délka pobytu
Typy pobytu

Zobrazit dalších 10 typů

Indikace

Zobrazit další 1 indikaci

Garance ceny
U nás máte jistotu ceny

Proč s námi?
Objevte naše výhody

Pobyt jako dárek
Darujte zážitek

Máte dotaz?
Zavoláme Vám zpět

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

[email protected]
www.laznetour.cz