arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Lázně Poděbrady

Město Poděbrady leží v rovinaté krajině na řece Labi. Dominantou města je Poděbradský zámek, kde v roce 1905 byl na nádvoří navrtán minerální pramen, který se dnes řadí mezi nejlepší železité vody a v následujících letech se z města staly známé lázně specializované na léčbu srdečních obtížích. Do Poděbrad klienti přijíždí i s léčbou pohybového ústrojí nebo na wellness pobyty. Poděbrady jsou vyhledávaným místem díky úspěšnému lázeňství, bohatému sportovnímu a kulturní životu.

 

 

47 pobytů 4 hotely

Rádi Vám pomůžeme +420 311 670 019
+420 604 148 481

Napsat dotaz

Hotel Libenský ****

Hotel Libenský je hlavním lázeňským domem. Patří k nejvyhledávanějším hotelům v Poděbradech. Nachází se ve středu lázeňské kolonády. Hotel disponuje 217 lůžky v 138 pokojích. Klienti mohou využívat balneoprovoz, elektroléčbu nebo v sousedním hotelu Zimní Lázně, který je s Libenským propojen spojovací chodbou, solnou jeskyni.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci oběhového ústrojí

od 3 290 Kč / os.

Zobrazit detail

Hotel Zámeček ****

Hotel Zámeček zaujme na první pohled svou unikátní architekturou. Pyšní se také svou polohou v lužním lesoparku v blízkosti řeky Labe. Hotel tvoří hlavní budova se 49 pokoji a depandance se 13 pokoji. Stravování klientů probíhá v a la carte restauraci. Součástí hotelu je také Modrý salónek, který zve k příjemnému posezení s kávou a zákusky. Klienti mohou využít balneo a relaxovat při mnoha procedurách. Hotel Zámeček je výbornou volbou pro klienty, kteří chtějí mít luxusní ubytování v kliendém prostředí se všemi službami pod jednou střechou.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci oběhového ústrojí

od 3 090 Kč / os.

Zobrazit detail

Hotel Zimní lázně ***

Hotel Zimní lázně se nachází v klidné ulici v blízkosti lázeňské kolonády. Hotel je propojen prosklenou spojovací chodbou s hotelem Libenským, kam klienti dochází na stravu a procedury.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci oběhového ústrojí

od 2 790 Kč / os.

Zobrazit detail

Spa Hotel Felicitas ****

Spa Hotel Felicitas se nachází přímo na lázeňské kolonádě naproti centrální fontáně. Nabízí všechny služby jako ubytování, stravování, balneo-rehabilitační centrum, wellness centrum, bazén s vířivkou a podzemní garáže pod jednou střechou.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci oběhového ústrojí

od 3 871 Kč / os.

Zobrazit detail
Filtrovat
Cena
Délka pobytu
Typy pobytu

Zobrazit dalších 10 typů

Indikace

Zobrazit další 1 indikaci

Garance ceny
U nás máte jistotu ceny

Proč s námi?
Objevte naše výhody

Pobyt jako dárek
Darujte zážitek

Máte dotaz?
Zavoláme Vám zpět

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

info@laznetour.cz
www.laznetour.cz