arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Lázně Poděbrady

Město Poděbrady leží v rovinaté krajině na řece Labi. Dominantou města je Poděbradský zámek, kde v roce 1905 byl na nádvoří navrtán minerální pramen, který se dnes řadí mezi nejlepší železité vody a v následujících letech se z města staly známé lázně specializované na léčbu srdečních obtížích. Do Poděbrad klienti přijíždí i s léčbou pohybového ústrojí nebo na wellness pobyty. Poděbrady jsou vyhledávaným místem díky úspěšnému lázeňství, bohatému sportovnímu a kulturní životu.

 

 

46 pobytů 5 hotelů

Rádi Vám pomůžeme +420 311 670 019
+420 604 148 481

Napsat dotaz

Hotel Libenský ****

Hotel Libenský je hlavním lázeňským domem. Patří k nejvyhledávanějším hotelům v Poděbradech. Nachází se ve středu lázeňské kolonády. Hotel disponuje 217 lůžky v 138 pokojích. Klienti mohou využívat balneoprovoz, elektroléčbu nebo v sousedním hotelu Zimní Lázně, který je s Libenským propojen spojovací chodbou, solnou jeskyni.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci oběhového ústrojí

od 3 490 Kč / os.

Zobrazit detail

Hotel Zámeček ****

Hotel Zámeček zaujme na první pohled svou unikátní architekturou. Pyšní se také svou polohou v lužním lesoparku v blízkosti řeky Labe. Hotel tvoří hlavní budova se 49 pokoji a depandance se 13 pokoji. Stravování klientů probíhá v a la carte restauraci. Součástí hotelu je také Modrý salónek, který zve k příjemnému posezení s kávou a zákusky. Klienti mohou využít balneo a relaxovat při mnoha procedurách. Hotel Zámeček je výbornou volbou pro klienty, kteří chtějí mít luxusní ubytování v kliendém prostředí se všemi službami pod jednou střechou.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci oběhového ústrojí

od 3 290 Kč / os.

Zobrazit detail

Hotel Zimní lázně ***

Hotel Zimní lázně se nachází v klidné ulici v blízkosti lázeňské kolonády. Hotel je propojen prosklenou spojovací chodbou s hotelem Libenským, kam klienti dochází na stravu a procedury.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci oběhového ústrojí

od 2 990 Kč / os.

Zobrazit detail

Penzion Alfa

Penzion Alfa je zmodernizovaný penzion, který se nachází přímo na lázeňské kolonádě. K dispozici je 16 komfortně zařízených pokojů, kategorie Standard nebo Superior, se sociálním zařízením. Klienti mohou využívat služeb penzionu jako wellness nebo restaurace. Penzion je vhodný pro klienty, kteří si chtějí užít wellness pobyt v krásném a klidném prostředí, ale zároveň být v centru všeho dění.

od 2 200 Kč / os.

Zobrazit detail

Spa Hotel Felicitas ****

Spa Hotel Felicitas se nachází přímo na lázeňské kolonádě naproti centrální fontáně. Nabízí všechny služby jako ubytování, stravování, balneo-rehabilitační centrum, wellness centrum, bazén s vířivkou a podzemní garáže pod jednou střechou.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci oběhového ústrojí

od 4 990 Kč / os.

Zobrazit detail
Filtrovat
Cena
Délka pobytu
Typy pobytu

Zobrazit dalších 10 typů

Indikace

Zobrazit další 1 indikaci

Garance ceny
U nás máte jistotu ceny

Proč s námi?
Objevte naše výhody

Pobyt jako dárek
Darujte zážitek

Máte dotaz?
Zavoláme Vám zpět

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

info@laznetour.cz
www.laznetour.cz