arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Lázně Piešťany

Město Piešťany leží v Trnavském kraji na řeče Váh. Piešťany mají dlouho historii, kdy již v pravěku k nezamrzajícím minerálním pramenům přicházely místní obyvatelé. První zmínka o městě pochází z roku 1113. První lázně ve městě vybudovala rodina Erdödyovců roku 1778. V roce 1813 však lázně byly poškozené povodní. Na počátku 19. století byly lázně přebudovány v neoklasicistním stylu. Na konci 19. století si lázně pronajala rodina Winterů a vybudovala světově proslulé lázně. V 60. a 70. letech 20. století byly lázně rozšiřovány a neustále si zachovávají světovou proslulost.

Základem léčení jsou léčivé přírodní zdroje - termální minerální voda a sirné bahno. Přírodní zdroje doplňuje aktivní cvičení, které posiluje ochablé svaly a tím klientům ulevuje od bolesti. Nesmí také chybět správná výživa. Lázně Piešťany zaměstnávají odborníky ve všech oblastech a léčba je velmi účinná a potvrzená tisící spokojených pacientů, kteří se do lázní pravidelně a hlavně rádi vracejí.

29 pobytů 6 hotelů

Rádi Vám pomůžeme +420 311 670 019
+420 604 148 481

Napsat dotaz

Esplanade Ensana Health Spa Hotel ****

Hotel Esplanade se nachází v parku v centru Kúpeľného ostrova. Disponuje kapacitou 258 pokojů včetně 15 apartmánů. Hotel je přímo propojen s Balnea Health Spa.

 • Nemoci pohybového ústrojí
 • Nemoci nervové

od 2 933 Kč / os.

Zobrazit detail

Jalta Ensana Health Spa Hotel **

Hotel Jalta se nachází na pěší zóně města Piešťany. Nabízí 60 útulně zařízených pokojů. Od Kúpeľného ostrova je hotel vzdálený několik minut pěší chůze. V letních měsících mohou klienti využívat letních teras.

 • Nemoci pohybového ústrojí
 • Nemoci nervové

od 2 626 Kč / os.

Zobrazit detail

Pro Patria Ensana Health Spa Hotel **

Pro Patria Ensana Health Spa Hotel byl postaven roku 1916. nachází se v centru Kúpeĺného ostrova v blízkosti minerálních pramenů. Klienti využívají balneoterapie umístěné přímo v hotelu nebo blízký lázeňský dům Napoleon Health Spa, který je vybaven bezbariérovým přístupem.

 • Nemoci pohybového ústrojí
 • Nemoci nervové

od 2 905 Kč / os.

Zobrazit detail

Splendid Ensana Health Spa Hotel ***

Splendid Ensana Health Spa Hotel se nachází v severní části Kúpeĺného ostrova obklopený vysokými stromy. Disponuje 143 pokoji v křídle Splendid a 161 pokoji v křídle Grand. S Balnea Health Spa je přímo projený chodnou, klienti tak nemusí na procedury chodit venkem.

 • Nemoci pohybového ústrojí
 • Nemoci nervové

od 3 631 Kč / os.

Zobrazit detail

Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel *****

Danubius Health Spa Resort Thermia Palace***** je situovaný na Kúpeĺném ostrově. Jedná se zrenovovanou secesní budovu z roku 1912, která svým klientům nabízí luxusní ubytování a služby na té nejvyšší úrovni.

 • Nemoci pohybového ústrojí
 • Nemoci nervové

od 7 262 Kč / os.

Zobrazit detail

Vila Trajan Ensana Health Spa Hotel **

Vila Trajan Ensana Health Spa Hotel se nachází kousek o pěší zóny. Disponuje 27 pokoji. Nabízí tedy klietům útulnou rodinnou atmosféru. Relaxovat mohou klienti v přilehlém parku nebo na letní terase.

 • Nemoci pohybového ústrojí
 • Nemoci nervové

od 2 905 Kč / os.

Zobrazit detail
Filtrovat
Cena
Délka pobytu
Typy pobytu

Zobrazit dalších 10 typů

Indikace

Zobrazit další 1 indikaci

Garance ceny
U nás máte jistotu ceny

Proč s námi?
Objevte naše výhody

Pobyt jako dárek
Darujte zážitek

Máte dotaz?
Zavoláme Vám zpět

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

info@laznetour.cz
www.laznetour.cz