arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Lázně Dudince

Lázně Dudince se nacházejí na středním Slovensku, v jihozápadní části. město Dudince patří mezi nejteplejší na Slovensku. Svůj věhlas získali díky termálním pramenům, které se využívají k léčebě pohybového aparátu a nervových onemocnění. Lázně mají více jak 700 let dlouhou historii. V letním období klienti mohou využívat koupaliště Dudinka s minerální vodou. Ani hosté, kteří chtějí svůj pobyt strávit aktivně nebudou zklamaní. Okolí Dudinců nabízí mnoho památek zapsaných v UNESCO. Lázně pořádají po celý rok kulturní akce. Lázně Dudince jsou výbornou volbou pro hosty, kteří chtějí svůj pobyt primárně zaměřit na lázeňské léčení, ale i pro ty, kteří mají rádi aktivní trávení volného času nebo dovolenou tráví s rodinou.

8 pobytů 3 hotely

Rádi Vám pomůžeme +420 311 670 019
+420 604 148 481

Napsat dotaz

Lázeňský hotel Minerál ***

Lázeňský hotel Minerál se nachází cca 450m od léčebného domu Rubín. V roce 2010 prošel rozsáhlou rekonstrukcí a klientům se tak otevřel moderní lázeňský hotel. Hotel nabízí hostům ubytování v moderních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích nebo apartmánech. Vybrané procedury jsou hostům poskytovány přímo v hotelu Minerál, ostatní balneo služby mohou hosté využít v balneocentru Krišťál. Lázeňský hotel Minerál je výbornou volbou pro klienty, kteří hledají luxusní ubytování v klidném lázeňském místě s těmi nejkvalitnějšími službami.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci nervové

od 7 178 Kč / os.

Zobrazit detail

Léčebný dům Rubín ***

Léčebný dům Rubín je nejstarší lázeňskou budovou v lázních Dudince. Pro hosty byl otevřel roku 1966 a v roce 2007 prošel rozsáhlou celkovou rekonstrukcí. Hosté léčebného domu Rubín využívají stravovací, léčebné i doplňkové služby pod jednou střechou. Součástí léčebného domu je budova balneoterapie Krišťál. Lázeňský dům Rubín nabíbízí pro své hosty mnoho možností trávení volného času jako je knihovna, stolní tenis, bowling nebo kadeřnictví. Léčebný dům Rubín je výbornou volbou pro klienty, kteří chtějí mí všechny služby blízko bez nutnosti docházení.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci nervové

od 5 225 Kč / os.

Zobrazit detail

Léčebný dům Smaragd ***

Léčebný dům Smaragd byl pojmenovaný podle kamene smaragd, který je považovaný za kámen regenerace a uzdravení. Pro hosty byl otevřen roku 1978 a v roce 2015 prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Hotel nabízí klientům ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Pro náročné hosty je možné ubytování v apartmánech. Léčebný dům Smaragd je propojen krytým koridorem se sousedním léčebným domem Rubín a Balneoterapií Krištál. Klienti se tak na procedury dostanou suchou nohou. Léčebný dům smaragd je vhodný pro klienty, kteříchtějí mít všechny služby pod jednou střechou, ale preferují klidnější komfortní ubytování.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci nervové

od 5 225 Kč / os.

Zobrazit detail
Filtrovat
Cena
Délka pobytu
Typy pobytu

Zobrazit dalších 10 typů

Indikace

Zobrazit další 1 indikaci

Garance ceny
U nás máte jistotu ceny

Proč s námi?
Objevte naše výhody

Pobyt jako dárek
Darujte zážitek

Máte dotaz?
Zavoláme Vám zpět

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

info@laznetour.cz
www.laznetour.cz