arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Lázně Bükfürdő

Lázně Bükfürdo se nachází v blízkosti rakouských hranic, 345 km od Prahy. V roce 1965 byla voda prohlášena za léčivou a později začala výstavba krytým lázní. Lázně se staly velmi rychle oblíbenými a často vyhledávanými klienty nejen z Maďarska.

Lázeňský komplex s e rozprostírá na celkové ploše 14 hektarů. Komplex je obklopen stromy, které tvoří malebné zákoutí a návštěvníkům poskytují stín. Hosté mohou využívat 33 bazénů s termální vodou, zážitkové lázně, saunový svět nebo zážitkovou zónu. V letních měsících jsou k dispozici animační programy.

Lázeně Bükfürdö jsou vyhledávané a oblíbené lázně, vhodné pro všechny věkové kategorie klientů. Nebudou se zde nudit děti, rodiče ani prarodiče.

10 pobytů 3 hotely

Rádi Vám pomůžeme +420 311 670 019
+420 604 148 481

Napsat dotaz

Hotel Répce ***

Hotel Repce*** se nachází 220 km od Budapešti a 47 km od Sopronu. Disponuje 163 jedno a dvoulůžkových pokojů. Hotel je propojen krytou chodbou s lázněmi. Klienti, tak nemusí docházet venkem. Lázně jsou obklopeny stromy, které poskytují návštěvníkům tížený klid a stín pro jejich relaxaci. V letních měsících mohou hosté využívat animačních programů. Lázně nabízí 33 bazénů, saunový svět nebo zážitkovou zónu. Hosté mohou relaxovat na procedurách dle jejich výběru. Hotel Repce je výbornou volbou pro klienty, kteří hledají standardní pohodlné ubytování s neomezenými vstupy do lázní.

  • Nemoci pohybového ústrojí

Hotel Répce Gold ****

Hotel Répce Gold**** byl pro veřejnost otevřen v srpnu 2004. Nachází se 45 km od města Sopron a 220 km od Budapešti. Disponuje 188 pokoji. Hotel Répce Gold**** je propojen s lázněmi Bük kratým vyhřívaným koridorem. Klienti tam mohou do lázní projít přímo z pokoje již v županu. Hotel je přizpůsobený o rodinám s dětmi, kterým nabízí hernu, dětské postýlky a stoličky v jídelně nebo animační programy v lázních. Dospělí mohou relaxovat v termálních bazénech nebo hotelovém wellness ostrově. Hotel Répce Gold**** je výbornou volbou pro dospělé, ale i rodiny s dětmi.

  • Nemoci pohybového ústrojí

od 3 879 Kč / os.

Zobrazit detail

Thermal Hotel Bük ****

Termal Hotel Bük**** nabízí svým klientům spojení léčebné přírodní síly se službami na velmi vysoké úrovni. Klienti se mohou ubytovat v pokojích kategorií Standard, Standard Plus, Deluxe a Executive. Stravování probíhá formou All inclusive. Hotel je plně přizpůsoben rodinám s dětmi, pro které je připravena dětská zóna a animační programy.

  • Nemoci pohybového ústrojí

od 5 130 Kč / os.

Zobrazit detail
Filtrovat
Cena
Délka pobytu
Typy pobytu

Zobrazit dalších 8 typů

Indikace

Zobrazit další 1 indikaci

Garance ceny
U nás máte jistotu ceny

Proč s námi?
Objevte naše výhody

Pobyt jako dárek
Darujte zážitek

Máte dotaz?
Zavoláme Vám zpět

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

info@laznetour.cz
www.laznetour.cz