arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Lázně Bardejov

Město Bardejov je požadované za jedno z nejkrásnějších slovenských míst. Historické a lázeňské město je pro své středověké centrum zapsané mezi lokality světového dědictví UNESCO. Město Bardejov má více jak 33 tisíc obyvatel. Bardejov je vyhledávanou destinací díky Bardejovským lázním, které patří mezi nejvyhledávanější lázně Slovenska. Od Bardejova jsou vzdálené 6 km a leží v krásném a tichém prostředí jehličnatách a listnatých lesů. Skutečným bohatstvím jsou však vzácné zdroje přírodních léčivých minerálních vod, které svým složením patří mezi nejvýznamější v Evropě. Jsou slabě až středně mineralizivané, hydrouhličtanové, chloridosodné, železnaté, studené, hypotonickése zvýšeným obsahem kyseliny borité.

0 pobytů 2 hotely

Rádi Vám pomůžeme +420 311 670 019
+420 604 148 481

Napsat dotaz

Hotel Astória ***

Hotel Astória je historickým domem bardejovských lázní. Nachází se přímo naproti lázeňské kolonádě. Hotel Astória je přímo propojen s lázeňským domem. Klienti tedy nemusí na procedury docházen venkem a všechny služby mohou využívat pod jednou střechou. Hotel disponuje pokoji v kategorii standard a superior.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci onkologické
  • Nemoci trávicího ústrojí
  • Nemoci močového ústrojí

Hotel Ozón ***+

Hotel Ozón je největším ubytovacím zařízením bardejovských lázní. V roce 2000 prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Jedná se o 5poschoďovou budovu s výtahem a jídelnou. Hotel je přímo propojen s lázeňským domem. Klienti tedy nemusí na procedury docházen venkem a všechny služby mohou využívat pod jednou střechou. Hotel Ozón disponuje pokoji v kategorii standard a superior. Uspokojí tak i náročné klienty.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci onkologické
  • Nemoci trávicího ústrojí
  • Nemoci močového ústrojí
Filtrovat
Cena
Délka pobytu
Typy pobytu

Zobrazit dalších 10 typů

Indikace

Zobrazit další 1 indikaci

Garance ceny
U nás máte jistotu ceny

Proč s námi?
Objevte naše výhody

Pobyt jako dárek
Darujte zážitek

Máte dotaz?
Zavoláme Vám zpět

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

[email protected]
www.laznetour.cz