arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Bešeňová

Obec Bešeňová se nachází v okrese Ružomberok v centru turisticky atraktivním regionu Liptova. Je nejvíce známá termálními prameny. V obci se nachází přibližně čtrnáct pramenů s bohatou mineralizací. Termální prameny patří do I. kategorie podle kategorizace minerálních pramenů na Slovensku (podobně jako Piešťany, Rajecké Teplice, Bojnice nebo Trenčianské Teplice). Minerální voda obsahuje vápník, sodík, železo, mangán, hořčík a draslík. Geotermální voda vyvěrá z hloubky 1987 metrů o teplotě 60,5 °C. Prameny využívá místní park Gino Paradise Bešeňová, kde je možnost strávit příjemný pobyt. Minerální voda ve vybraných bazénech je hnědočervená, protože obsahuje veliké množství minerálních látek. Bešeňová je snadno dostupná ze všech hlavních dopravních tahů.

3 pobyty 3 hotely

Rádi Vám pomůžeme +420 311 670 019
+420 604 148 481

Napsat dotaz

Gino Paradise Bešeňová ***+

Komplex Gino Paradise Bešeňová nabízí ubytování v několika hotelech, které se nachází přímo v areálu. Místní geotermální voda má blahodárné účinky na pohybový aparát, dýchací cesty a je vhodná k relaxaci organismu. Zábavní a adrenalínová zóna nabízí vyžití pro klienty kteří do Bešeňové přichází za vodními atrakcemi a zážitky. Můžete také navštívit místní wellness zónu.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci dýchacího ústrojí

od 4 125 Kč / os.

Zobrazit detail

Hotel Akvamarín ****

Hotel Akvamarín najdete přímo v areálu komplexu Gino Paradise Bešeňová. Místní geotermální voda má blahodárné účinky na pohybový aparát, dýchací cesty a je vhodná k relaxaci organismu. Zábavní a adrenalínová zóna nabízí vyžití pro klienty kteří do Bešeňové přichází za vodními atrakcemi a zážitky. Můžete také navštívit místní wellness zónu.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci dýchacího ústrojí

od 4 125 Kč / os.

Zobrazit detail

Hotel Galeria Thermal ****

Hotel Galeria Thermal se nachází přímo v areálu komplexu Gino Paradise Bešeňová. Místní geotermální voda má blahodárné účinky na pohybový aparát, dýchací cesty a je vhodná k relaxaci organismu. Zábavní a adrenalínová zóna nabízí vyžití pro klienty kteří do Bešeňové přichází za vodními atrakcemi a zážitky. Můžete také navštívit místní wellness zónu.

  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Nemoci dýchacího ústrojí

od 4 125 Kč / os.

Zobrazit detail
Filtrovat
Cena
Délka pobytu
Typy pobytu

Zobrazit dalších 10 typů

Indikace

Zobrazit další 1 indikaci

Garance ceny
U nás máte jistotu ceny

Proč s námi?
Objevte naše výhody

Pobyt jako dárek
Darujte zážitek

Máte dotaz?
Zavoláme Vám zpět

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

[email protected]
www.laznetour.cz