arrowRightarrowUpbenefitsGiftbenefitsPersonbenefitsPricebenefitsQuestionbreadcrumbsArrowcameracrossemailhelphotelhpAction1hpAction10hpAction11hpAction12hpAction2hpAction3hpAction4hpAction5hpAction6hpAction7hpAction8hpAction9infomapMarkerpaginationArrowratingHeartsearchshowMorestay

Objednávka dárkového poukazu

Chcete někoho obdarovat, ale nejste si jistí, který pobyt by se mu líbil? Máme pro Vás připraveny 3 varianty dárkového poukazu, se kterým se nikdy nespletete.

1. Dárkový poukaz na daný termín a pobyt - tento poukaz je vázán na předem vybraný termín a konkrétní místo, které jsou vybrané objednavatelem poukazu při jeho objednání.

2. Dárkový poukaz bez daného termínu do konkrétního objektu a na předem daný pobyt - objednavatel vybere konkrétní lázeňský objekt a pobyt. Cena se odvíjí podle předem vybrané lázeňské sezóny. U tohoto dárkového poukazu je možné následně obdarovaným změnit jak objekt, tak i pobyt. Dárkový poukaz se převede na poukaz nominální hodnoty.

3. Dárkový poukaz nominální hodnoty - dárkový poukaz nominální hodnoty značí složenou libovolnou finanční částku objednavatelem, kdy obdarovaný není limitován při výběru objektu, sezóny nebo pobytu. Vybírá si podle svého uvážení. Pokud by složená částka na jeho výběr nestačila, je možné pobyt doplatit nebo v opačném případě, kdy je částka vyšší než vybrané služby, je možné doobjednat služby nebo částku využít na více pobytů. 

Dárkový poukaz je možné zaslat emailem nebo na poštovní adresu, kterou si zvolí objednavatel.       

           

              Poukaz posílaný emailem                                                                               Poukaz zasílaný poštou                                                                                                 

                                         

Hodnota poukazu
Obdarovaný
Objednavatel

Po odeslání se s Vámi spojíme, upřesníme si Váš požadavek. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Kontakt

LázněTour s. r. o.

+420 311 670 019
+420 604 148 481

[email protected]
www.laznetour.cz